+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Akıllı Projeksiyon Cihazı

Akıllı projeksiyon cihazı edinmek ister misiniz ? Android projeksiyonlar, wi-fi ve miracast projeksiyon çeşitleri aşağıda yer almaktadır. Bu ürünler hakkında detaylı bilgi için sayfamızın alt kısmında yer alan içeriği okuyabilirsiniz.

Promacto Pro X15 Plus Android Mini Led Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
Epson EF-12 Lazer Projeksiyon
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Epson EB-L200F Lazer Full HD Projeksiyon Cihazı
Epson EB-L200W HD Lazer Projeksiyon Cihazı
1 den 16 e 16 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Akıllı - Android Projeksiyon Cihazları


Akıllı projeksiyon cihazı tavsiyelerimiz üst kısımdadır. Seçim yapmadan önce bu yazımızı okuyarak kendiniz için en doğru akıllı projektörü seçebilirsiniz. 

Akıllı projektör makineleri hafif ve küçük bir yapıya sahiptir. Bu yapının getirdiği artılar olduğu gibi eksilerde mevcuttur. Artılarından bahsedecek olursak bu cihazların bazıları Android işletim sistemine sahiptir. Bu işletim sisteminin bulunduğu cihazlara Netflix, Youtube gibi uygulamalar indirilebilir ve bilgisayar, telefon gibi araçlar olmadan bu uygulamalar çalıştırılarak görüntü yansıtılabilir. En büyük eksiği ise ansi lümen değerleridir. Çok düşük ışık gücü sunabilen akıllı projeksiyon cihazları genellikle zifiri karanlık ortam gereksinimi duyarlar. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak sizde yukarıdaki ürünler içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon