+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

En İyi Led Projeksiyon

En iyi LED projeksiyon mu arıyorsunuz?  Türkiye'nin projeksiyon satış merkezi projeksiyon.com.tr den led projektör tavsiyesi alabilir, online sipariş verebilirsiniz.

Viewsonic M1 Mini LED Projeksiyon Cihazı
Promacto Pro X15 Plus Android Mini Led Projeksiyon Cihazı
Epson EF-12 Lazer Projeksiyon
Viewsonic X10-4K LED Projeksiyon Cihazı
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

En iyi LED Projeksiyon Nasıl Seçilir ?


LED projeksiyon cihazı tavsiyelerimiz üst kısımdadır. Seçim yapmadan önce bu yazımızı okuyarak kendiniz için en doğru LED projektörü seçebilirsiniz. 

Led projeksiyon makineleri hafif ve küçük bir yapıya sahiptir. Bu yapının getirdiği artılar olduğu gibi eksilerde mevcuttur. Bunların en önemlisi Ansi Lümen değeridir. Led projeksiyon cihazları küçük olduklarından dolayı kuvvetli ışık üretemezler, böylece aydınlık ortamlarda cihazın görüntü kalitesi düşer. Bunun önüne geçebilmeniz için ortamın karartılmasını sağlayabilir ve satın alacağınız cihazın HD veya Full HD olmasına özen gösterebilirsiniz. 100 ve 1000 lümen bandındaki taşınabilir mini projeksiyonlar daha çok kamp projeksiyonları olarak değerlendirilir. 1000 lümen ve 2500 ansi olan makineler ise ev için kullanılabilir. Ofis, okul gibi orta derecede aydınlık olan ortamlar için ise 2500 ve 4000 lümen cihazlar değerlendirilmelidir. 

whatsapp icon facebook icon twitter icon