+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Epson EB-L635SU Kısa Mesafe Lazer Projeksiyon Cihazı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Kategori : Lazer Projeksiyon
 • Marka : Epson
 • Ürün Kodu : eb-l635su
 • Stok Durumu: Stok Sorunuz

 • Bilgi: Epson EB-L635SU Lazer Projeksiyon, Full HD, Yüksek Performans, 6000 Lümen, Kısa Mesafe Lensli
 • Satış Fiyatı:   190.218,01 ₺
 • KDV Hariç:   158.515,01 ₺
 • Nakit / Havale Fiyatı:

Epson EB-L635SU Kısa Atımlı LAZER Projektör incelemesi


epson eb-l635su lazer projeksiyon cihazı

GENEL ÖZELLİKLER

 • Görüntüleme Teknolojisi: 3LCD
 • Işık Gücü (Parlaklık): 6000 ANSI Lümen
 • Çözünürlük: 1920 x 1200 WUXGA
 • Kontrast Oranı: 2.500.000: 1
 • Lamba Ömrü: 30.000 saat (max)
 • Zoom / Focus: Manual / Manual
 • Kablosuz Bağlantı: Wi-Fi & Miracast
 • Girişler: 2xVGA, 2xHDMI, USB-A, RJ-45
 • Ses: 10W Speaker
 • Ebatlar (WxHxD): 440x136x334mm
 • Ağırlık: 8.4 kg
 • Throw Ratio: 0,80
 • Garanti: 3 Yıl

EB-L635SU

EB-L635SU yakın mesafeli 6000 lümen lazer projeksiyon, dar alanlarda büyük görüntüler elde etmek isteyen kullanıcılar için idealdir.

3LCD teknolojisinde pazar lideri olan Epson, yüksek parlaklık sunan lazer projeksiyonu daha kompakt yakın mesafeli görüntüleme çözümleriyle geliştirmeye devam etmektedir. EB-L635SU; eğitim, şirketler, müzeler ve ziyaretçi merkezlerindeki görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamak için etkili, pratik ve yaratıcı uygulamalar sunar. Bunların tümü, görüntü kalitesinden veya lens kaydırma esnekliğinden ödün vermeden sağlanır.
EB-L635SU

6000-lümen parlaklık

Aydınlık bir odada dahi net görüntüler ve parlak renkler

WUXGA çözünürlük

Mükemmel netlik için keskin Full HD görüntüler

Geleceğe hazır bağlantı seçenekleri

4K giriş desteği, HDMI, HDBaseT, entegre Wi-Fi ve ekran aynalama

Kolay, esnek kurulum

Geniş lens kaydırma ile hafif ve kompakt tasarım

Yakın mesafeli projeksiyon

Dar alanlarda büyük görüntüler (0,8:1 yansıtma oranı)

Yakın mesafeli lazer görüntüleme çözümü

EB-L635SU yakın mesafeli 6000 lümen lazer projeksiyon cihazı, dar alanlarda büyük görüntüler elde etmek isteyen kullanıcılar için idealdir.

Yüksek parlaklığa sahip kompakt 3LCD lazer projeksiyon cihazı

3LCD teknolojisinde pazar lideri olan Epson, yüksek parlaklık sunan lazer projeksiyon cihazını daha kompakt yakın mesafeli görüntüleme çözümleriyle geliştirmeye devam etmektedir. EB-L635SU; eğitim, şirketler, müzeler ve ziyaretçi merkezlerindeki görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamak için etkili, pratik ve yaratıcı uygulamalar sunar. Bunların tümü, görüntü kalitesinden veya lens kaydırma esnekliğinden ödün vermeden sağlanır.

Daha parlak ve daha çarpıcı görüntüleri deneyimleyin

EB-L635SU, aydınlık ortamlarda bile daha çekici ve etkili görüntüler üretir. Etkileyici 6.000 lümen parlaklık ve WUXGA Full HD çözünürlüğü uygun bir fiyata sunar. Böylece, lazer performansına ve güvenilirliğine daha az güç tüketimi ile geçebilirsiniz. Aynı zamanda şu özelliklere sahiptir: 0,8:1 yansıtma oranı, 4K giriş desteği, ayrıntı geliştirme teknolojisi, edge blending ve zorlu kurulum ortamlarına uyması için geniş lens kaydırma. EB-L635SU, netlikte veya canlı ayrıntılarda herhangi bir azalma olmaksızın büyük formatlı ve karma görüntüler sağlama özelliğine sahiptir.

Kurulumu kolay

EB-L635SU, daha gelişmiş görüntüler üretirken bile kurulumu basitleştiren birçok profesyonel özellik içerir. Bu şık ve kompakt projeksiyon cihazı, görüntü kalitesinden ödün vermeden 360 derece kurulum sunar ve 16:6 ultra geniş ekranı destekler, böylece mevcut görünür ekran alanını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca bölünmüş ekran özelliği sayesinde farklı kaynaklardan iki veya dört görüntüyü aynı anda görüntüleyebilirsiniz; geometrik düzeltme ve edge blending birden fazla ekran kullanarak büyük ve kesintisiz bir görüntü oluşturmaya yardımcı olur. Beyaz modeli de mevcuttur.

Ortamınıza uyacak şekilde ölçeklendirin

Düz panel bir ekranın aksine, parlama yapmaz, parmak izi bırakmaz veya duvar alanı boşa harcanmaz ve görüntü, gerekli ekran boyutuna uyacak şekilde ölçeklendirilebilir. Eğitim, kurumsal, perakende ve ziyaretçi etkinliklerinde, izleme deneyimi sınırsız ve daha cazip hale getirilebilir.

Bağlanın ve kontrol edin

EB-L635SU; bağlantı, birden fazla kaynağı eş zamanlı olarak gösterme ve kablosuz sunum için birçok farklı yol sunar. Geleceğe hazır bağlantı seçenekleri şunları içerir: 4K sinyal destekli HDMI (giriş ve çıkış) ve HDBaseT, kurumsal güvenlik özellikli 5GHz kablosuz, dahili medya oynatıcı, dahili Miracast ve Epson’ın ELPWP10 kablosuz sunum sistemi. Sezgisel ekranda kullanıcıya rehberlik eden arayüzü sayesinde ayarlaması ve gezinmesi de kolaydır.

Tabelalar için özelleştirilmiş içerik oluşturun

Ağ içeriği yüklemeli yerleşik bir medya oynatıcıya sahip EB-L635SU, oynatma listelerinin bir USB depolama cihazına yüklenmesini ve doğrudan projektörden oynatılmasını sağlar². Epson Creative Projection Uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuz veya tabletinizle özelleştirilmiş içerik oluşturun veya Epson Projector Content Manager yazılımını kullanarak oynatma listeleri oluşturun ve planlayın.

Fişe takın, tıklayın ve birlikte çalışın

Epson’ın kablosuz sunum sistemi ELPWP10 ile iş birliği artık daha kolay. Maliyet tasarrufu sağlayan ve modern kablosuz bağlantı elde edin. Kablo yok - sadece takın ve çalıştırın!

Yansıttığınız görüntülerin kontrolünü elinize alın

Epson Projector Professional Tool yazılımı ile daha yüksek görüntü işleme ve kontrol seviyeleri elde edin. Edge blending, projeksiyon eşleme ve çoklu projektör kontrolü gibi gelişmiş özellikler bu ücretsiz ve sezgisel araç sayesinde basitleştirilmiştir.

Sosyal mesafe desteği

Sosyal mesafenin hem bir gereklilik hem de sorumluluk gerektiren bir düşünce olduğu durumlarda EB-635SU’nun geniş formatlı ekranı içeriğin herhangi bir konumdan görüntülenmesini sağlar.