+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Epson Projeksiyon Ekran Döndürme

Epson projeksiyon ekran döndürmesi nasıl yapılır ?

Bilindiği gibi Epson projeksiyon cihazları hem tavan - duvar hem de masa - sehpa üzerine konumlandırılarak kullanılabilir. Tavan montajları için projeksiyon ters konumda monte edildiğinden görüntüyü döndürmeniz gerekir.Epson projeksiyon görüntü ters çevirme işlemini aşağıdaki adımları izleyerek kolayca yapabilirsiniz.

Öncelikle projektör kumandanızın menü tuşuna basarak aşağıdaki gibi "Uzatılmış" bölümüne gelip, enter tuşu ile içeri giriniz.

epson projeksiyon ekran döndürme

Daha sonra yapmanız gereken bir diğer adım aşağıda göründüğü gibi "Yansıtma" bölümü üzerine gelip ENTER tuşu ile görüntüyü kullanım şeklinize göre döndürmektir. Görüntü çevirme işlemi bu kadar basittir. Eğer uzaktan kumandanız yoksa cihazın üst bölümünde bulunan yardımcı menü ve yön tuşlarını kullanarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

epson projeksiyon ekran cevirme

EPSON Projeksiyon cihazınızı masa üstü veya sehpa üstünde kullanmak istersniz, Yansıtma Modu: "ÖN" olarak yani "Front" seçilmelidir. Eğer tavana asılı olarak izleyecekseniz projektörü mecburen ters çevirmeniz gerekir ve yansıtma modunu da "ÖN TAVAN" yani (FRONT CEILING) yapmalısınız..

Ters projeksiyon uygulamaları için "ARKA" ya da ARKA TAVAN modlarını kullanabilirsiniz.

whatsapp icon facebook icon twitter icon