Ev Sinema Perdesi

Ev sinema perdesi çeşitleri ve tavsiyeleri burada.  En uygundan en kaliteliye kadar ev sinema perde marka modellerini aşağıda inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.  Ev sinema sisteminiz için gereken her şey projeksiyon.com.tr de.
1 den 39 e 39 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Ev İçin Sinema Perdesi ve Avantajları


Evinizin salonuna veya sinema odanıza ayrı bir şıklık katacak olan Ev Sinema Perdesi, içerdiği özel görüntü iyileştirici malzemeler ile yansıyan içeriğin performansını yükseltir. Projeksiyonun daha düz bir zemine atım yapmasını sağlayan düz ve pürüssüz kumaşı vardır. Ayrıca ışık geçirmez arka yüzeyi ile yansıyan ışığın ön yüzeyde kalmasını sağlayarak görüntünün daha parlak ve canlı görünmesine olanak tanır.

Ev Sinema Perdesi Çeşitleri ve Kullanımı


Ev Sinema Perdesi ile yansıttığınız görüntüyü, aldığınız perde boyutuna göre çerçeve şeklinde izleyebilirsiniz. Bu perdeler ev kullanımları için Motorlu ve Storlu olarak ikiye ayrılırlar. Motorlu perdeler daha kullanışlı ve pahalıdır. Sunduğu rahatlık ise Radyo Frekans özelliği sayesinde, istenildiği zaman uzaktan kumandası ile açılıp kapatılabilir. Storlu perdeler ise daha uygun fiyatlara temin edilebilir. Ancak bu perdeler el ile kontrol edilebilmektedir. Açmak istediğinizde alt kumaş bölümünde bulunan tutma yerinden aşağı doğru çekip istediğiniz seviyeye getirdikten sonra yavaşça bıraktığınızda, kilitleme sistemi devreye girer ve sabitlenir.