Projeksiyon Cihazı Satış Koşulları

İnteraktif Projeksiyon

Epson EB-1470Ui projeksiyon cihazı


İnteraktif Etkileşimli Kalemli Projeksiyon Cihazları

İnteraktif projeksiyon cihazları; özel yazılımı ve kalemleri sayesinde akıllı tahta gibi işlevseldirler. Akıllı Tahta fonksiyonlarına sahip olup genelde çok kısa mesafeden gösterim yaparlar. İnteraktif projeksiyonları derslikler ve toplantı salonlarında eğitim-sunum amaçlı kullanabilirsiniz.. Bu cihazları normal projeksiyonlar dan ayıran bir özellikte kurulum-montaj kolaylığıdır..

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz interaktif projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Hitachi CP-TW2505 Projeksiyon Cihazı
Hitachi CP-TW3005 İnteraktif Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1450Ui Kısa Mesafe İnteraktif Projeksiyon
EPSON EB-1460Ui Kısa Mesafe İnteraktif Projeksiyon
EPSON EB-1470Ui Kısa Mesafe Full HD Lazer Kablosuz Projeksiyon
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

İnteraktif Projeksiyonun Faydaları

interaktif Projeksiyon satın alarak sunumlarınızı, gösterimlerinizi bir üst seviyeye çıkartın. Özel kalemleri ile mimari çalışmalarınıza müdahaleler edebilir, değişikler yapabilir, fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Ayrıca bu makinelerin en önemli özelliklerinden birisi ise kısa mesafe atım yapabilmeleridir. Bu özellik kolay kurulum avantajı da sağlamaktadır. Dilerseniz yansıtma yapacağınız duvarın hemen üzerine monte edebilir veya duvara yakın bir noktaya sehpa üzerine konumlandırabilirsiniz.

interaktif projeksiyon

İnteraktif Projeksiyon cihazı seçmeden önce ansi lümeni ve lamba ömrünün yüksek olmasına dikkat ediniz. Güneş ışığı alan toplantı odaları veya aydınlık kalmak zorunda olan sınıflar için en az 3000 lümen ve üstü cihazlara yönelmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yeni nesil lazer ışık teknolojili Epson EB-1470Uİ modeli çok daha uzun yıllar lamba problemi çıkartmadan üstün performans sağlar.