+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

İnteraktif Projeksiyon

İnteraktif projeksiyon cihazları; özel yazılımı ve kalemleri sayesinde akıllı tahta gibi işlevseldir. Akıllı Tahta fonksiyonlarına sahip olup genelde çok kısa mesafeden gösterim yaparlar. İnteraktif projeksiyonları derslikler ve toplantı salonlarında eğitim-sunum amaçlı kullanabilirsiniz.. Bu cihazları normal projeksiyonlar dan ayıran bir özellikte kurulum-montaj kolaylığıdır..

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz interaktif projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Epson EB-735Fİ Lazer Projeksiyon Cihazı (Ultra Kısa Mesafe)
EPSON EB-1485Fİ Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon
1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

İnteraktif Projeksiyonun Faydaları

interaktif Projeksiyon satın alarak sunumlarınızı, gösterimlerinizi bir üst seviyeye çıkartın. Özel kalemleri ile mimari çalışmalarınıza müdahaleler edebilir, değişikler yapabilir, fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Ayrıca bu makinelerin en önemli özelliklerinden birisi ise kısa mesafe atım yapabilmeleridir. Bu özellik kolay kurulum avantajı da sağlamaktadır. Dilerseniz yansıtma yapacağınız duvarın hemen üzerine monte edebilir veya duvara yakın bir noktaya sehpa üzerine konumlandırabilirsiniz.

İnteraktif Etkileşimli Kalemli Projeksiyon Cihazları ile akıllı tahta satın almaya gerek yoktur.

interaktif projeksiyon

İnteraktif Projeksiyon cihazı seçmeden önce ansi lümeni ve lamba ömrünün yüksek olmasına dikkat ediniz. Güneş ışığı alan toplantı odaları veya aydınlık kalmak zorunda olan sınıflar için en az 3000 lümen ve üstü cihazlara yönelmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yeni nesil lazer ışık teknolojili.