+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  bilgi@projeksiyon.com.tr
facebook sayfamız
twitter sayfasi
whatsapp iletisim

Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı

Kablosuz olarak görüntü aktarmak zor bir iştir. Bunu sağlayabilecek üstün teknolojiye sahip kablosuz görüntü aktarım cihazları bu kategorimizde tanıtılıyor.


Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz kablosuz görüntü aktarım cihazı için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
S-Link SL-W10 Kablosuz Görüntü Ses Aktarım Cihazı
BenQ WDC10 InstaShow Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı
Hitachi USB-WL-11N Kablosuz Bağlantı Adaptörü USB
Sony Kablosuz USB Aktarım Cihazı IFU-WLM3
Barco ClickShare CS-100 Kablosuz Sunum Cihazı
Barco ClickShare CSE-200 Kablosuz Sunum Cihazı
EPSON ELPAP10 Kablosuz Bağlantı Adaptörü USB
PLANET WPG-130N Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı
PLANET WPG-210N Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı
GEFEN EXT-WHD-1080P-SR Kablosuz Görüntü-Ses Aktarım Cihazı
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı Nasıl Kullanılır ?


Günümüzde teknoloji o kadar gelişti ki.. artık televizyonlarımızın, projeksiyonların bilgisayarlarımızla, telefonlarımızla kablosuz olarak iletişime geçmesini, kablosuz olarak film izleyebilmeyi, sunum yapabilmeyi istiyoruz. Bu isteklerimizi karşılayan kablosuz görüntü aktarım cihazı birçok teknolojik alet ile bağlantı kurabiliyor ve ekran paylaşımını en az bekleme süresine indiriyor. Hiçbir kablo masrafına girmeniz gerekmeden Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı ile bilgisayarınızdaki görüntüyü anında projeksiyon üzerinden kablosuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bunun getirdiği kolaylıkla toplantılarda her zaman bir adım önde olacaksınız.


Ayrıca evinizde bu cihazı TV'nize veya projeksiyonunuza bağlayarak, tablet bilgisayar, cep telefonunuzdan oynadığınız hareket sensörlü veya diğer kombinasyonlu oyunları rahatlıkla aktarabiliyor ve büyük ekranda oyunlar oynayabiliyorsunuz.

Yukarıda sizin için tavsiye edilen Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı modellerinden bütçenize en uygun olanı satın alabilir, kararsız kaldığınız noktalarda uzman satış kadromuzdan tavsiyeler alabilirsiniz.

whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız