+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Kablosuz Projeksiyon Cihazı Bağlantısı Nasıl Yapılır ?

Kablosuz projeksiyon cihazları nasıl bağlantı kurar ?

Kablosuz projeksiyon cihazları yeni nesil makinalardır. En mükemmel özellikleri ise eski tarz projeksiyonlarda kullanılan hdmi veya vga gibi kablo maliyetlerini ortadan kaldırmış olmalarıdır. Artık üretilen yeni nesil kablosuz projektörlerde cihazın içerisine konumlandırılmış olan wi-fi bağlantı özelliği mevcuttur. Sunum veya eğitim verirken pc, telefon, tablet gibi cihazlarınızı screen miror ile kolayca bağlayabilir, sunumlarınızı yerinizde oturmadan dolaşarak daha eğitici ve etkileyici sekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kablosuz projeksiyon cihazlarının kendinden wi-fi özelliği olmadığı için uygun maliyetli küçük (Usb Dongle) satın alarak kablosuz bağlantı işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

kablosuz projeksiyon bağlantısı nasıl yapılırKablosuz Projeksiyon Cihazı Bağlantısı Yapabilmek İçin Gerekli Aksesuarlar Nelerdir ?

Kendi teknik özellikleri içerisinde wi-fi miracast özelliği bulunmayan kablosuz projeksiyon cihazları için özel olarak tasarlanmış (Usb Dongle) vardır. Bu dongle sayesinde makinanın arka panelinde bulunan usb girişine takarak projeksiyonunuza kablosuz bağlanabilirsiniz. Tüm markalar ve modeller için bağlantı kurabileceğiniz usb dongleleri projeksiyon aksesuarlarında bulabilirsiniz.

kablosuz projeksiyon cihazı bağlantısı için usb dongle


>> Sitemizdeki tüm kablosuz projeksiyon cihazlarını incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız..
https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon