+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Mini Projeksiyon Cihazları

Mini projeksiyon cihazları kolay taşınır, az yer kaplar ve hafiftir. Göze çarpan en önemli özelliklerinden birisi lambasız yani led ışık sistemiyle gösterim yapmalarıdır. Mini LED Projektörler en az 20 bin saat sorunsuz sunum yapar. Ekonomik kullanımda 30 bin saate kadar dayanır. Böylece lamba bitmesi, lamba değişimi için servise gitme ve bakım maliyetleri gibi dertleriniz olmayacaktır.

Değerli müşterilerimiz; seçtiğiniz mini projeksiyon aleti için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
PHILIPS NEOPIX EASY 2+ LED Projeksiyon Cihazı
PHILIPS NEOPIX PRIME 2 SMART LED Projeksiyon Cihazı
PHILIPS NEOPIX ULTRA 2 SMART LED Projeksiyon Cihazı
Viewsonic M1 Mini LED Projeksiyon Cihazı
PHILIPS PICOPIX MAX ONE LED Projeksiyon Cihazı
Viewsonic M2E Mini Led Projeksiyon Cihazı
PHILIPS PICOPIX MAX SMART LED Projeksiyon Cihazı
Viewsonic M2 Mini Led Projeksiyon Cihazı
Epson EF-12 Lazer Projeksiyon
Viewsonic X10-4K LED Projeksiyon Cihazı
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Mini Projeksiyon Faydaları


Mini projeksiyonların bazıları şarjlıdır, dilediğiniz yerde açar kullanırsınız. Bazı modellerde bağlantı ve oynatma özellikleri, kablosuz bağlantı imkanları oldukça gelişmiştir. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi LED ışık üreticileri vardır. Bu yeni lamba teknolojisi daha uzun kullanım ömrü ve daha parlak ışık çıkışı sağlar. Böylece lamba değişimi ve bakımı gibi ekstra masraflar, lamba ömrü sona erene kadar oluşmaz. Ancak Mini Projeksiyonlarda Lümen oranları düşük olduğundan, yansıtma yapılacak ortamın biraz karanlık olması gerekir. Aksi takdirde verimli görüntüler elde edilemez.

Mini Projeksiyon çeşitleri, emsalleri olan normal boyutlardaki projektörlere göre daha pahalıdır. Bunun nedeni her türlü kullanıma ve taşınabilirliğe uygun olmasıdır. En büyük artılarından birisi olan şarjlı modelleri, elektriğin olmadığı alanlarda dahi gösterim yapabilme olanağı tanır. Kurulum gibi ağır işçilik gerektirmeyen yapısı ise maddi açıdan büyük avantaj sağlar. Bu cihazı kutusundan çıkardığınız gibi masa, sehpa üzerine konumlandırarak kolayca kullanabilirsiniz.

Sizlerde yukarıda tavsiye ettiğimiz Mini Projeksiyon modellerinden sizin için en uygun fiyatlı olanı seçebilir, sipariş verebilirsiniz. Daha fazla destek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.