+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Nec Projeksiyon Cihazı

İş ve eğitim sunumlarınız için en ideal cihazların başında gelen NEC Projeksiyonlar, ev eğlence sistemlerinde de kullanılabilir. Kıymetli müşterilerimiz; seçtiğiniz Nec projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60

Bu kategoride henüz ürün Yok.


NEC Projeksiyon ile DAHA ETKLEYİCİ GÖSTERİMLER YANSITIN


Japon menşeili NEC markası, farklı özelliklere sahip projeksiyon cihazları üretir. Ayrıca fiyat ve kullanış biçimi bakımından oldukça avantajlı modeller tasarlamaktadır. Birçok modelde LCD görüntüleme teknolojisine yer verdiği gibi bazı modellerde de DLP teknolojisi kullanılmıştır. Böylece yüksek çözünürlüklü modeller, keskin ve parlak görüntü sunumları ile ön plana çıkar. Excel, Word, Power Point gibi belgesel sunumlarınız için 1024 x 768 XGA çözünürlükte, Video, Film, Oyun gibi gösterimleriniz için ise en az HD kalite 1280 x 800 WXGA özellikli modellerinden seçim yapabilirsiniz. Model, model değişen fiyatları ve teknik özellikleri ile uzun süre kullanım, en az maliyet ile yüksek kalite ve verimlilik elde ederseniz. Aklınızdaki projeyi en az maliyet ve başarılı bir şekilde hayata geçirmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

İlginizi çekebilecek diğer kategorilerimizden "Wifi kablosuz projeksiyonlar" hakkında detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp sayfamızı inceleyebilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon