+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Okul Projeksiyon Cihazı

Okul projeksiyon cihazı kategorisinde aşağıdaki modelleri tavsiye etmekteyiz. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz okul için projeksiyon makinesine aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
VIEWSONIC PA503S Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-W01 HD Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA503XB Projeksiyon Cihazı
BenQ MX560 Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA503W HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W06 HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W51 HD Projeksiyon
EPSON EB-W06 KAMPANYA (200x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Viewsonic PG701WU Projeksiyon Cihazı
1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Okul Projeksiyon Özellikleri Nasıl Olmalı ?

Öğrencilerinize sunmuş olduğunuz eğitim kalitesini bir üst seviyeye taşımak ister misiniz ? Her açıdan talebelerinizin konuları daha rahat takip edebileceği ve onlar üzerinde daha kolay etkileşim kurabileceğiniz okul projeksiyon cihazları bu bölümde sunulmaktadır. Bu cihazlar içerisinden yüksek ansi lümen ışık gücüne sahip ve uzun lamba ömrü olan makineleri tavsiye etmekteyiz. Böylelikle satın almış olduğunuz sınıf projeksiyon makinesi hem daha uzun ömürlü hem de daha verimli olacaktır.

okul için projeksiyon cihazı

Okullardaki derslik ve sınıf ortamları genelde aydınlıktır. Çok fazla karartma yapılamaz perdeler bile olsa. Bu sebeple okulda kullanılacak bir projektörün ansi lümen değeri minimum 3000 ansi lümen seviyesi ve bunun üzeri olursa izlenecek görüntü çok daha parlak ve okunaklı olacaktır. Okunaklı olması nispeten uzaktan bakan çocuklar için göz yormaması anlamında faydalıdır.