+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Profesyonel Projeksiyon

Profesyonel projeksiyon cihazları; lens değiştirme, lamba değiştirme ve görüntü büyütüp küçültme özellikleri ile diğer projeksiyon cihazlarından ayrılmaktadır. Seminer, konferans, lansman, gala gibi organizasyonlarda profesyonel projeksiyon cihazları tercih edilmelidir. Fiyatları ev, ofis cihazlarına göre daha fazladır. İhtiyacınızı belirlemek için Projeksiyon.com.tr ekibine danışabilirsiniz.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; profesyonel projektörlere özel fiyat teklifi istemek için aşağıdaki linke tıklayıp talepte bulunabilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU --- 0216 471 32 60
Epson EB-L1075U Full HD Lazer Projeksiyon (Opsiyonel Lens)
Epson EB-L1495U Full HD Lazer Projeksiyon
Panasonic PT-MZ16K Full HD Lazer Projeksiyon
1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Profesyonel Projeksiyon Cihazları Hakkında Detay Bilgiler


Profesyonel Projeksiyon Cihazları, normal cihazlara nazaran daha yüksek ışık gücüne ve kullanım alanına göre değiştirilebilir lens yapısına sahiptir. Örneğin büyük konferans salonlarında projektörün kurulum yeri uygun değil ise lensi değiştirilerek daha uygun bir noktaya monte edilebilir. Bu gelişmiş makineler aydınlık ortamlarda dahi yüksek ışık üretimi ile keskin ve parlak görüntüler sunabilir. Yukarıda bulunan bazı markaların lazer lamba teknolojisini kullandığını da görmekteyiz. Lazer lambalar normal lambalara göre çok daha uzun ömürlü ve daha parlak ışık üretebilirler. Ayrıca civa maddeli lambalar gibi çevreye karşı zararlı hiçbir madde içermezler


Profesyonel Projeksiyon ile Kablosuz Bağlantı

Bazı Profesyonel Projeksiyon modellerinde isteğe bağlı olarak kablosuz iletişim kurulabilir. Peki bu nasıl sağlanır ?

Opsiyonel kablosuz bağlantı özelliği taşıyan cihazlardan bir tanesini satın aldığınızda, kablosuz bağlantı özgürlüğünden faydalana bilmek için Wireless özelliği taşıyan USB Dongle satın almanız gerekir. Cihaz ile uyumlu çalışabilen USB Dongle ile hem büyük oranda kablo maliyetinden kurtulmuş olursunuz hem de telefon, tablet, bilgisayar gibi akıllı cihazlar ile kablosuz görüntü aktarımı sağlarsınız. Çok uygun fiyata bizlerden temin edebileceğiniz bu aygıt ve çok yönlü projeleriniz için uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.