+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon
  • PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (221x125cm)

PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (221x125cm)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Satış Fiyatı:   10.472,94 ₺
  • KDV Hariç:   8.727,45 ₺
  • Nakit / Havale Fiyatı:


PROJECTORPARK PLATİNİUM STORLU PROJEKSİYON PERDESİ


projectorpark platinium storlu projeksiyon perdesi

GENEL ÖZELLİKLER

* Perde Tipi: Storlu Projeksiyon Perdesi
* İzlenebilir Alan: 221x125cm
* Perde Ebatı: 231cm Toplam Genişlik
* Perde Formatı: 16:9
* Ön Yüzey Rengi: Mat Beyaz Kumaş
* Arka Yüzey Rengi: Siyah Kaplama
* Kontrast Çerçevesi: Var
* Üst Kısım Siyah Bordür:  65cm
* Kullanım Şekli: El İle Aç-Kapa
Uzaktan Kumanda: Yok
* Kasa Yapısı: Metal, Beyaz Renk
* Kasa Ölçüsü: 239cm x 8,1cm x 8,7cm

 

16:9 geniş ekran sinema formatında storlu projeksiyon perdesi arıyorsanız projectorpark platinium 221x125cm perde yüksek kalitesiyle beklentilerini karşılayacaktır. Net izleme alanı tam 100 inch olan bu perde 231cm lik toplam kumaş genişliğinde.. Kasası ise 239cm lik yer kaplıyor. Ön yüzey kumaş rengi mat beyazdır, arka yüzeyi ise siyah ve ışık geçirmeyen malzeme ile tasarlanmıştır. Güneş alan odalarda bile projeksiyon cihazından yansıyan görüntünün kalitesini korur. Mat beyaz kumaşına şık bir görüntü katan kontrast çerçevesi vardır. Bu çerçevenin görevi görüntünün büyütülebileceği alanı içinde tutar ve görüntüye daha rahat odaklanmanızı sağlar.

Elle açıp kapatabileceğiniz bu storlu projeksiyon perdesinin kurulumu da kolaydır. İster tavana, ister duvara asabilirsinzi. Kasa kenarlarında montaj için vida delikleri mevcuttur. Şık ve sağlam metalden üretilen kasası beyaz renktedir ve içerisinde sarma mekanizması bulunur. Storlu perdelerde elektrik olmadığı için bu mekanizma sayesinde açma veya sarma görevi el ile yapılır. Bu ürünü okul sınıflarında, eğitim salonlarında, toplantı odanızda, iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Sağlam, kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve performansı yüksek bir perdedir.

Projectorpark Platinium serisinden bir perde satın aldınız veya almak istiyorsunuz ve nasıl montaj yapacağınız konusunda bir fikriniz yok ise bu yazımız sizlere faydalı olacaktır.

Platinium Perde çeşitleri tavan veya duvar montajına uygunlardır. Ben örneğimi bir ofis toplantı odası düzenini ele alarak anlatmak istiyorum. Toplantı odasının tam ortasında herkesin konumlanacağı bir masa mevcut olur. Bu masanın konumunu ele aldığımızda herkesin rahatlıkla görebileceği bir açıdaki duvarı seçmek en doğrusudur. Perdeyi tam duvarın ortasına monte etmek için ve herkesin rahatça görebilmesi için perdenin uzunluğunu ve duvarımızın uzunluğunu ölçeriz. Perdenin sağ ve sol tarafından eşit paylar bırakıp duvarın tam ortasını bulur ve oraları işaretleyerek montaj işlemine başlarız. Böylelikle perdemiz masayı tam cepheden gören bir konumda ve ortalı şekilde olacaktır.

Ev sinema projeksiyon odası kurmak istiyorsanız 16:9 olan bu storlu projeksiyon perdesi full hd ve 4k çözünürlükteki projeksiyonlarla tam uyumlu olacaktır.

Bu Ürün Grubumuzda Taksit Bulunmamaktadır
Projeksiyon Perdesi
Perde Tipi Storlu Perde
Perde Ölçüsü 221x125cm
Perde Formatı 16:9
Fiyat Aralığı 1500 - 1999 TL
Yorum Yap Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun
Benzer Ürünler
PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (203x152cm)
PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (234x176cm)
PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (203x115cm)
PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (234x132cm)
PROJECTORPARK Platinium Storlu Projeksiyon Perdesi (266x149cm)