EPSON EH-TW650 EV SINEMA FIRSATI   4.079₺   Sipariş Ver

Projeksiyon Tavsiyesi

projeksiyon tavsiye
projeksiyon tavsiyesi

Günümüz şartları doğrultusunda bir ihtiyacımızı satın alırken kaliteli ürünlerden uzak kalıp, en ucuz fiyatlardan aldığımız aletlerin problemleri ile uğraşmak zorunda kalırız. Bu tür problemler ile karşılaşmamak adına Projeksiyon Tavsiye yazımızı ürünlerin alt kısmında bulabilirsiniz.

Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz projeksiyon makinesi için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
Acer BS-112 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X05 Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA503XB Projeksiyon Cihazı
BENQ MX532 Projeksiyon Cihazı
Acer BS-312 Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-X41 Projeksiyon Cihazı (Tavan Askı Aparatı HEDİYELİ)
EPSON EB-W05 HD Projeksiyon Cihazı (Tavan Askı Aparatı HEDİYELİ)
EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
BenQ MW612 HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MX631ST Kısa Mesafe Projeksiyon
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
BenQ MW632ST Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PX725HD Projeksiyon Cihazı
BenQ MH733 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EB-1781W Taşınabilir HD Kablosuz Projeksiyon
EPSON EH-TW7000 4K Ev Sinema Projeksiyon
BenQ W2000 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
1 den 20 e 40 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Projeksiyon Tavsiyesi Hakkında Ayrıntılar


Projektörler herhangi bir içeriği bilgisayar, telefon, tablet, playstation, receiver, dvd player, bluray gibi cihazlar ile bağlantı kurarak daha büyük ebatlarda ve yüksek görüntü kalitesinde yansıtmaya yarar. Böylece iş sunumları, okul eğitimleri, konferans salonları, ev sinema sistemleri gibi görüntü ihtiyacı duyulan her ortamda kullanılabilirler. Ancak kullanım alanına göre özelliklerde, fiyatlarda değişir.

Projeksiyon cihazları birçok donanıma sahiptir. Ancak bu konumuzda en olmazsa olmaz özelliklere deyindik. Sizde bu Projeksiyon Tavsiye makalemizi dikkate alarak, aşağıda bahsettiğimiz özelliklere göre sizin için en uygun makineyi kolaylıkla seçebilirsiniz.

ANSİ Lümen: Projeksiyonun ışık gücüdür. Genel amaçlı kullanılacak makinelerin ışık gücü yüksek olması gerekir. Aksi takdirde, toplantı odasının ışık almasıyla cihazın performansı büyük oranda düşer. Ev sinema kullanıcıları genellikle gece seyir ettiklerinden ışık gücü düşük olan projektörler tercih edilir. Böylece uzun saatler süren filmlerde göz yorulmaları yaşanmaz.

Kontrast Oranı: Ev sinema kullanıcılarının önem verdiği, koyu siyah ve keskin renkleri belirginleştirerek optik görünürlük sağlar. Böylece en karanlık sahnelerdeki detayları kolayca fark edersiniz. Ev sinema için kontrast oranı yüksek olmalıdır.

Lamba Ömrü: Genel amaçlı kullanıcılar sürekli toplantı, eğitim v.s gibi alanlarda uzun saatler cihazı çalıştırdıklarından dolayı lamba ömrü hızlı tükenir. Böylelikle uzun ömürlü lambalar taşıyan projektörleri seçmeniz büyük avantaj sağlayacaktır. Ev kullanıcıları için ise daha fazla film ve oyun keyfi sağlar.

Çözünürlük: Yansıttığınız görüntüye göre seçim yapabileceğiniz çözünürlük kaliteleri vardır. Örneğin belgesel sunumlarınız için 1024 x 768 XGA çözünürlük yeterli olurken, film, oyun ve reklam tarzı sunumlarınızdan verim alabilmeniz için 1080p kalitede gösterim yapabilen cihazları tercih etmelisiniz.

Kablosuz: Sunumlarınızı, resimleri ve diğer mediaları kablosuz olarak projeksiyondan yansıtmak isterseniz kablosuz bağlantı özellikli projeksiyon cihazlarına bakmalısınız.


Wifi projeksiyon cihazları hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp "kablosuz projeksiyon" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon