+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Sınıf için Projeksiyon Fiyatları

Sınıf için projeksiyon fiyatları aşağıda ucuzdan pahalıya sıralanmıştır. Beğendiğiniz projektörü online sipariş verebilir, kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Kıymetli ziyaretçilerimiz; seçtiğiniz sınıf tipi projeksiyon için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
EPSON CO-W01 HD Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA503X Projeksiyon Cihazı
VIEWSONIC PA503W HD Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-FH01 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W06 HD Projeksiyon Cihazı
EPSON CO-FH02 Full HD Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-W51 HD Projeksiyon
EPSON EB-W06 KAMPANYA (200x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Viewsonic PG701WU Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-1780W HD Taşınabilir Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-992F Full HD Kablosuz Projeksiyon Cihazı
EPSON EB-FH52 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
EPSON EB-800F Lazer Projeksiyon Cihazı
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Sınıflar için ideal projeksiyon nasıl olmalı ?

Birbirinden yetenekli birçok sınıf projeksiyon cihazı okullarınızda değerlendirilmek üzere sizlerin tercihini bekliyor. Yoğun araştırmalarımız doğrultusunda, sizlere daha faydalı bilgiler verebilmek adına Sınıf için Projeksiyon Fiyatları konusunu ele aldık. Bu makalemizde, okul için en uygun projeksiyon nasıl olmalıdır ?  Eğitim için projeksiyon satın alacaksak nelere dikkat etmeliyiz ? gibi konuları ele alıyoruz.


Okul için Projeksiyon Cihazı Özellikleri Hakkında Bilgiler

Okullarda kullanılan projeksiyon aletleri genelde ucuz fiyatlı tercih ediliyor. Oysa bu yanlış bir yöntem. Çünkü okul tipi projektörlerin aydınlık sınıf ortamlarında canlı ve net izlenebilmesi için parlaklığı yüksek ve çözünürlüğü de minimum HD yani 1280x800 olması gereklidir. Okul projektörleri yakın mesafeli ya da standart uzun mesafe yansıtmalı seçilebilir. Ancak 5 - 6 metre uzaktan izleme yapacak öğrencinin rahat görebileceği ebatlarda bir ekran oluşturulmalıdır. Okul projeksiyon makinesi alırken dikkat edilmesini önerdiğimiz başka bir husus ise cihazın sessiz çalışması yani fan gürültüsünün az olması gerektiğidir. Aksi halde sunum ve eğitim esnasında rahatsızlık duyulabilir.

Okul bütçesi yeterli değilse fiyatları 300 usd+kdv seviyesinden başlayan 800x600 doğal çözünürlükte projeksiyonlar alınabilir. Ancak yeterli miktarda paramız varsa almamız gereken en düşük cihaz 1024x768 XGA hatta 1280x800 WXGA olmalıdır. Çünkü tüm öğretmen bilgisayarları artık geniş ekran yani hd format göstermektedir. Laptop ile projektör bağlantısında çözünürlük uyumsuzluğu yaşanmaması için biraz daha fazla para harcayıp kaliteli bir projeksiyon alınmasında fayda vardır. Eğer ilkokul sınıf içi projeksiyon bakıyorsanız daha ucuz rakkamlı projektörler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlkokul projeksiyon modellerinde adetli alımlarda ciddi fiyat indirimleri uygulanmaktadır.

Sınıf için Projeksiyon


Sınıflar ve Dersliklerde Projeksiyon Kullanmanın Faydaları

Öğrencilerinizin derslere olan ilgi ve alakasını yüksek oranda arttırabileceğiniz bu makineler, aynı zamanda öğretmenlerinde işini büyük oranda kolaylaştırır. Teknik özellikleri ve her ortama kolayca uyum sağlayan dış yapıları, uzun ömürlü kullanım ve uygun fiyat avantajları ile her sınıfın ihtiyaç duyacağı bir alettir. Yansıttığı büyük ve yüksek çözünürlüklü görüntüler, her açıdan rahat görülebildiği gibi sınıftaki tüm öğrenciler üzerinde etkileşim kurmanıza olanak tanır.  Okullarda kullanılan projeksiyon adı ya da markaları şunlardır. Ekonomik fiyatlara satılan Epson, Acer, BenQ ve Viewsonic sınıf projeksiyonları çokça tercih edilmektedir.

Okul tipi projeksiyon kampanyaları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşınız.  Sınıflar için projeksiyon aletleri konusunda uzman ekibimiz ihtiyacınızı karşılayacak bir cihaz mutlaka önerecek ve fiyat indirimi yapacaktır.  Ayrıca sınıf projeksiyonları online satış ve kolay ödeme imkanları web sitemizde sizleri beklemektedir.


Sınıf için Projeksiyon


Projeksiyon sistemi için yardımcı aksesuarlar

ASKI APARATI

Okul sınıflarında kullanacağınız projeksiyonlar düşme ve zarar görme olasılıklarına karşın, askı aparatı yardımı ile tavana veya duvara monte edilmelidirler. Böylelikle öğrenciler makinenin ayarlarını karıştıramaz veya zarar veremezler. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bu aparatlar projektörün dik bir açıdan sağlıklı yansıtma yapmasını sağlayarak, sürekli görüntü ayarı yapma derdinizi de ortadan kaldırır. Kurulum sırasında yapacağınız ayarlar, cihazı yerinden sökene dek değişmez.

PROJEKSİYON PERDESİ

Projektör cihazının daha yüksek performans göstermesinde büyük rol oynayan perdeler, içerdiği görüntü iyileştirici özel kumaşları ile bu makinelerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Düz bir duvar üzerine yansıtacağınız görüntüden bu perdeler ile 10 kat daha fazla verim alabilirsiniz.

Alacağım Projektör Hangi Özellikleri Taşımalı

Orta ebatlı sınıflarınız ve düşük bütçeli projeleriniz için;

* 1024 x 768 XGA veya 1280 x 800 WXGA çözünürlükte

* 3000 – 4000 Lümen ışık gücünde

* En az 10,000 saat lamba ömrüne sahip

* 10,000 – 20,000 arası kontrast oranı içeren makinelere öncelik verebilirsiniz. Daha yüksek kaliteye sahip projektörler için diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz.