+REFERANSLAR        +PROJELER
projeksiyon.com.tr den fiyat teklifi iste
projeksiyon.com.tr hepsiburada mağaza giriş
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Sony Projeksiyon

Sony projeksiyon cihazı modelleri ve özel fiyatları aşağıda sıralanmıştır..

Sony Projeksiyon

Değerli müşterilerimiz; seçtiğiniz sony projeksiyon cihaız için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
SONY VPL-PHZ60 Lazer Full HD Projeksiyon
Sony VPL-FHZ58 Lazer Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-FHZ70 Lazer Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-GTZ380 4K Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-VW890ES 4K Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-XW5000ES 4K Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-XW7000ES 4K Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-FHZ91L Lazer Projeksiyon Cihazı
1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Sony Projeksiyonun Faydaları


Sony, üretmiş olduğu şık görünümlü, üst düzey performans sergileyen projektör cihazları ile kurumsal firmaların, okulların, toplantı sunum kullanıcılarının ve ev eğlence sistemlerinin en çok tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir. Ayrıca Sony Projeksiyon kullandığı yeni nesil Lazer lamba teknolojisi ile görüntüleri daha parlak ve keskin sunabilme özelliğine sahiptir. Lazer lambalar daha dayanıklı ve diğer civa maddeli lambalara nazaran daha az bakım gerektirmektedir. Belirtilen kullanım ömürleri boyunca ekstra hiçbir maliyet çıkartmaz ve çevreye karşı zararlı hiçbir madde içermezler. Sony Ev Sinema Projeksiyon modelleri ile evinizi eğlencenin merkezi haline getirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve renk derinliği ile filmlerin, spor müsabakalarının, belgesellerin ve oyunların dev ekran boyutunda sevdikleriniz ile tadını çıkarabilirsiniz.


Sony Projeksiyon Kurulumu

Öncelikle kullanım alanınıza göre seçmiş olduğunuz Sony Projeksiyon modelinin teknik özelliklerini inceleyin. Lens atım oranlarını hesapladıktan sonra uygun mesafeye monte edebilir veya masa, sehpa üzerinde kullanabilirsiniz. Daha güvenli ve verimli bir kullanım için uygun maliyetli askı aparatlarından bir tane satın alarak cihazın düşme, çalınma ve zarar görme olasılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca askı aparatı ile monte edeceğiniz projektörün ilk kurulum esnasında yaptığınız görüntü ayarlamaları bir daha yerinden oynatılmadığı sürece bozulmaz.

Yukarıda sizler için tavsiye ettiğimiz Sony Projeksiyon cihazlarından dilediğinizi ücretsiz kargo fırsatı ile sipariş verebilirsiniz. Kararsız kaldığınız noktalarda uzman satış kadromuzdan projeksiyon ve kurulum tavsiyeleri alabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer kategorilerimizden "Wifi kablosuz projeksiyonlar" hakkında detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki linke tıklayıp sayfamıza göz atabilirsiniz.

https://www.projeksiyon.com.tr/kablosuz-projeksiyon