Back Projection Screens (Ters Projeksiyon Perdeleri)

Çift taraflı gösterim özelliği taşıyan Ters Projeksiyon Perdesi en uygun fiyatları ile aşağıda yer almaktadır. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için sayfanın en altını ziyaret edebilirsiniz.
Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz ters projektör perde için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

>> TEKLİF İSTEK FORMU << --- 0216 471 32 60
CODEGEN BRX-20 Motorlu Ters Projeksiyon Perdesi (200x200cm)
CODEGEN BRX-24 Motorlu Ters Projeksiyon Perdesi (240x200cm)
CODEGEN BRX-30 Motorlu Ters Projeksiyon Perdesi (300x225cm)
CODEGEN FF-40 Fast Folding Projeksiyon Perdesi 400x300cm
CODEGEN FF-30 Fast Folding Projeksiyon Perdesi 300x225cm
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Ters Projeksiyon Perdesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ters projeksiyon perdeleri yüksek kontrastları ile daha net ve parlak görüntüler elde etmenizi sağlar. Codegen BRX-20, BRX-24 ve BRX-30 modelleri çift taraflı izlenilebilir alan sunmaktadır. Ön ve arka yüzeyi şeffaf kumaş ile özel olarak tasarlanmış olup mağaza vitrinleri, alışveriş merkezleri, cafe ve barlar, oteller, galeriler, fuar alanları gibi yerlerde verim sağlar. Motor mekanizmalı bu perdelerin kullanımı çok basittir. Uzaktan kumandası ile kullanıcılarına tek tuşla açma ve kapatma rahatlığı verir. Şık tasarımları ve siyah renkleri ile bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayarak dekoratif bir görünüm kazandırırlar. Bu perdelrein kasaları sağlam metalden üretilmiştir. Böylece perde dış etkenlerden hiçbir şekilde zarar görmez. Sizlerde çift taraflı perde sahibi olmak istiyorsanız yukarıda bulunan modellerden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ulaşın facebook sayfamız twitter sayfamız