+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Home Cinema Projeksiyon

full hd 1080p epson tw740 ev sinema projeksiyonu
epson tw5820 ev sinema projeksiyonu

4K Home Sinema Tavsiyelerimiz

epson tw7000 projeksiyon cihazı
benq w5700 4k projeksiyon cihazı

Home cinema ya da ülkemizde bilinen haliyle ev sinema deneyimi için evinizde sinema odası oluşturmak istiyorsanız bu sayfadaki film projeksiyonları tam size göre. Seçkin markaların güncel sinema projektörlerini sizinle buluşturuyor, satış ve servis hizmetlerini vermeye devam ediyoruz. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz home cinema projeksiyon için özel fiyat teklifi isteyebilir, ücretsiz bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

EPSON EH-TW5700 Projeksiyon Cihazı (Full HD, Android TV)
EPSON EH-TW5820 Projeksiyon Cihazı (Full HD, Android TV)
EPSON EH-TW5820 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
VIEWSONIC PX727 4K Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW7000 4K Ev Sinema Projeksiyon
EPSON EH-TW7000 KAMPANYA (240x200cm Motorlu Perde + Askı Hediyeli)
Viewsonic X10-4K LED Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW7100 4K Ev Sinema Projeksiyon
Epson EH-LS300B Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Epson EH-LS300W Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Viewsonic LS700 4K Lazer Projeksiyon Cihazı
BENQ W5700 4K Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-HW45ES 3D Ev Sinema Projeksiyon (Beyaz Renk)
Sony VPL-HW45ES 3D Ev Sinema Projeksiyon (Siyah Renk)
Epson EH-LS500B Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Epson EH-LS500W Lazer Ev Sinema Projeksiyonu
Sony VPL-HW65ES Full HD Ev Sinema Projektör (Beyaz)
Sony VPL-HW65ES Full HD Ev Sinema Projektör (Siyah)
Epson EH-TW9400 Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Sony VPL-VW570ES 4K Projeksiyon Cihazı
1 den 20 e 20 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Home Cinema Projeksiyon Cihazları Hakkında Bazı Bilgiler

Henüz home cinema deneyimini yaşamadıysanız ve bu konu hakkında araştırmalar yapıyorsanız en doğru adrese geldiniz. Home cinema projeksiyonlar özel olarak üretilen güçlü, uzun ömürlü projeksiyonlardır. Kaliteleri, özellikleri ve fiyatları marka ve modellerine göre değişir. Bizler size burada en doğru seçimi yapabilmeniz için bir kaç önemli bilgi paylaşacağız.

Öncelikle evinizde herhangi bir oda veya salonunuzdaki boş bir duvara montajlanabilir, bu sistem için yer sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Özelliklerine gelince HD kaliteden Ultra HD, 4K kaliteye kadar yansıtma yapabilen home projektörler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

home cinema


Home cinema projeksiyon cihazlarında ansi lümen ( Işık gücü ) oranı düşüktür bu tamamen kullanıcının gözlerinin rahatsız olmaması için düşünülmüş doğru bir karardır. Yüksek kontrastlı cihazlar ile izleyeceğiniz film, maç, belgesellerin en ince renk derinliğine kadar fark edebilmenizi sağlar. Home sinema projeksiyonun yanında evinizin durumuna göre almanız gerebilecek bir kaç aksesuarı daha olacaktır, bunlar projeksiyon perdesi, askı aparatı, bağlantı kablosu gibi çeşitlerden oluşur. Sizde evinizde aileniz ile birlikte home cinema sisteminin keyfini çıkartın. Sizin için bu sayfamızda ucuzdan pahalıya tüm home theater projeksiyonları sıraladık, dilediğinizi seçebilir, kararsız kaldığınızda uzman satış kadromuzdan destek isteyebilirsiniz.


Premium Home Cinema Projektörü Nasıl Seçilir ?

Sinema projeksiyon cihazı olarak piyasada çok çeşitli ürünler var. Aslında tüm projeksiyon makineleri ile film izlenebilir, oyun oynanabilir. Fakat maksat yüksek seviyede keyif yaşamak ve tüm aile üyelerine eğlenceli dakikalar yaşatmaksa.. işte bu noktada en iyi ev projektörünü seçmek önem taşıyor. Peki en kalitelisini seçerken nelere dikkat edeceğiz ?

home cinema projektör sistemi

Bir sinema projektöründe olmazsa olmaz bulunması gereken özellikleri aşağıda sıralıyoruz. Bunlara dikkat ederek ve projelendirme aşamasında bizden destek ve tavsiye alarak en doğru home theater sistemini oluşturabillirsiniz.

  • Düşük parlaklık, yüksek kontrast
  • 4K ve üzeri ultra hd doğal çözünürlük
  • Sessiz çalışma (düşük fan gürültüsü)
  • Kablolu ve kablosuz zengin bağlantı imkanları
  • 3D (üç boyut) izleme için hazır olması

Home Cinema Sistemi İçin Gerekenler..

Evinizin içinde bu işe ayırdığınız bir eğlence odanız olabilir. Ya da herhangi bir odada hatta evin salonunda kullanmak isteyebilirsiniz. Cihaz seçimiyle birlikte yansıtma yüzeyini ve kurulum mesafesini de eş zamanlı belirlemenizde fayda var. Eğer çok düzgün ve mat beyaz renkli bir duvara yansıtmayacaksanız düzgün duruşlu, tercihen mat beyaz ön yüzeyli bir projeksiyon perdesi edinmenizi tavsiye ederiz. Home sinema için üretilmiş, gergin yüzeyli motorlu ve sabit perdeler var, bunlara öncelik vermelisiniz.

Home cinemada olmazsa olmazlardan birisi de ses sistemine entegre olabilmesidir. Kaliteli ses efektleri gerçek bir sinema deneyimi yaşatır. Seçkin markaların home cinema projektörlerinde genellikle ses çıkışı için speaker bulunmaz ya da düşük ses gücüne sahiptirler. Bu sebeple bütçenize uygun ses sistemiyle birlikte kurulumu tamamlamanızı önermekteyiz. Kurulum için tavan askı aparatı, hdmi kablo ve diğer aksesuarlar için projeksiyon.com.tr nin uzman ekibinden fiyat ve destek alabilirsiniz.


Home Cinema Projelerimizden Referanslar..

whatsapp icon facebook icon twitter icon