Home Cinema Projeksiyon

Epson EH-TW650 ev projeksiyon cihazı
OPTOMA HD27e projeksiyon cihazı

Home cinema ya da ülkemizde bilinen haliyle ev sinema deneyimi için evinizde sinema odası oluşturmak istiyorsanız bu sayfadaki projeksiyonlar tam size göre.  Seçkin markaların güncel ev sinema projektörlerini sizinle buluşturuyor, satış ve servis hizmetlerini vermeye devam ediyoruz.
1 den 15 e 15 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Henüz home cinema deneyimini yaşamadıysanız ve bu konu hakkında araştırmalar yapıyorsanız en doğru adrese geldiniz. Home cinema projeksiyonlar özel olarak üretilen güçlü, uzun ömürlü projeksiyonlardır. Kaliteleri, özellikleri ve fiyatları marka ve modellerine göre değişir. Bizler size burada en doğru seçimi yapabilmeniz için bir kaç önemli bilgi paylaşacağız. Öncelikle evinizde herhangi bir oda veya salonunuzdaki boş bir duvara montajlanabilir, bu sistem için yer sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Özelliklerine gelince HD kaliteden Ultra HD, 4K kaliteye kadar yansıtma yapabilen projektör cihazları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Home cinema projeksiyon cihazlarında ansi lümen ( Işık gücü ) oranı düşüktür bu tamamen kullanıcının gözlerinin rahatsız olmaması için düşünülmüş doğru bir karardır. Yüksek kontrastlı cihazlar ile  izleyeceğiniz film, maç, belgesellerin en ince renk derinliğine kadar fark edebilmenizi sağlar. Home cinema projeksiyonun yanında evinizin durumuna göre almanız gerebilecek bir kaç aksesuarı daha olacaktır, bunlar projeksiyon perdesi, askı aparatı, bağlantı kablosu gibi çeşitlerden oluşur. Sizde evinizde aileniz ile birlikte home cinema sisteminin keyfini çıkartın. Sizin için aşağıda ucuzdan pahalıya tüm home cinema projeksiyonları sıraladık, dilediğinizi seçebilir, kararsız kaldığınızda uzman satış kadromuzdan destek isteyebilirsiniz.