projeksiyon kampanyası

Home Cinema Projeksiyon

home cinema projeksiyon cihazı
home cinema projektör fotoğrafı

Home cinema ya da ülkemizde bilinen haliyle ev sinema deneyimi için evinizde sinema odası oluşturmak istiyorsanız bu sayfadaki projeksiyonlar tam size göre.  Seçkin markaların güncel ev sinema projektörlerini sizinle buluşturuyor, satış ve servis hizmetlerini vermeye devam ediyoruz. Kurumsal ve iş ortağı müşterilerimiz; seçtiğiniz home cinema projeksiyon için aşağıdaki linke tıklayıp özel fiyat teklifi isteyebilir ya da bizi arayarak bilgi ve teknik destek alabilirsiniz..

EPSON EH-TW650 Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma HD144X Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5600 Full HD Ev Sinema Projeksiyon
Optoma HD27E Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PJD7828HDL Ev Sinema Projeksiyon
Optoma HD29H Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma GT1080e Kısa Mesafe Full HD Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-TW5650 Full HD Kablosuz Ev Sinema Projeksiyon
VIEWSONIC PX727 4K Projeksiyon Cihazı
Epson EH-TW6800 Full HD 3D Ev Sinema Projeksiyon
Optoma UHD300X Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD40 Ultra HD 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD350X Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD51 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
Optoma UHD370X 4K Ev Sinema Projeksiyon Cihazı
EPSON EH-LS100 Kısa Mesafe LAZER Ev Sinema Projeksiyon
1 den 16 e 25 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Home Cinema Projeksiyon Cihazları Hakkında Bazı Bilgiler


Henüz home cinema deneyimini yaşamadıysanız ve bu konu hakkında araştırmalar yapıyorsanız en doğru adrese geldiniz. Home cinema projeksiyonlar özel olarak üretilen güçlü, uzun ömürlü projeksiyonlardır. Kaliteleri, özellikleri ve fiyatları marka ve modellerine göre değişir. Bizler size burada en doğru seçimi yapabilmeniz için bir kaç önemli bilgi paylaşacağız.

Öncelikle evinizde herhangi bir oda veya salonunuzdaki boş bir duvara montajlanabilir, bu sistem için yer sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Özelliklerine gelince HD kaliteden Ultra HD, 4K kaliteye kadar yansıtma yapabilen home projektörler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Home cinema projeksiyon cihazlarında ansi lümen ( Işık gücü ) oranı düşüktür bu tamamen kullanıcının gözlerinin rahatsız olmaması için düşünülmüş doğru bir karardır. Yüksek kontrastlı cihazlar ile izleyeceğiniz film, maç, belgesellerin en ince renk derinliğine kadar fark edebilmenizi sağlar. Home cinema projeksiyonun yanında evinizin durumuna göre almanız gerebilecek bir kaç aksesuarı daha olacaktır, bunlar projeksiyon perdesi, askı aparatı, bağlantı kablosu gibi çeşitlerden oluşur. Sizde evinizde aileniz ile birlikte home cinema sisteminin keyfini çıkartın. Sizin için bu sayfamızda ucuzdan pahalıya tüm home cinema projeksiyonları sıraladık, dilediğinizi seçebilir, kararsız kaldığınızda uzman satış kadromuzdan destek isteyebilirsiniz.