+REFERANSLAR        +PROJELER
 0216 471 32 60 pbx
  info@dikeyteknoloji.com
whatsapp icon
facebook icon
twitter icon

Projeksiyon Malzemeleri

Projeksiyon malzemeleri nelerdir ? İhtiyacınız olan tüm projeksiyon aksesuarlarını projeksiyon.com.tr de bulabilirsiniz.


Projeksiyon Aksesuarları Nelerdir ?

Projeksiyon PerdesiProjeksiyon'un ayrılmaz bir parçası olan bu aksesuar evde, işte, ofiste, okulda kullanılabilir. Projektörlerin yapısı gereği yansıtma yapabilmesi için düz, pürüssüz bir yapıya ihtiyacı vardır. Evinde veya diğer kullanım alanlarında cihazın yansıtma yapabileceği beyaz veya mat beyaz bir duvar varsa perde satın almadan makinenin oraya yansıtma yapılması sağlanabilir. Ancak bu imkanlara sahip değil iseniz perde almanız şarttır. Diğer renkli duvar boyalarının üzerinde projektör kalitesini kaybeder. 

Projeksiyon Askı Aparatı : Askılar cihazın düşme, kırılma ve sürekli görüntü ayarlamaları yapmak durumundan kurtarır. Lense göre hesaplanıp cihazı tavana veya duvara monte ettiğiniz zaman cihaz daha dik bir açıdan gösterim yapar. Böylece sunum anınında biri masanın önünden geçerse projeksiyonun ışığını kesmez ve görüntüyü dağıtmaz.

Projeksiyon Lambası : Tüm projeksiyonlarda ışık kaynağı kullanılır. Bunlar normal civa maddeli lambalar, led ışık ve lazer ışık teknolojisi olarak 3'e ayrılır. Normal lambalar diğer iki teknolojiye göre düşük ömürlüdür, maliyet olarak ta daha kolay elde edilebilir. Led ve Lazer ışık üniteleri ise standart lambalara nazaran 2-3 kat daha fazla dayanır ve ömrünü tamamladıktan soran daha fazla maliyet çıkartır. Bu iki teknolojide bakım ve arıza problemleri yok denecek kadar azdır.  

HDMI Kablo ve Ses Sistemi : Bilindiği gibi HDMI kablolar ses ve görüntüyü en kaliteli şekilde aktarabilen kablo çeşididir. Projektör ile beraberinde alacağınız HDMI bilgisayar, playstation, recever gibi aygıtlara bağlayabilir ve çok hızlı ve kaliteli görseller elde edebilirsiniz. Ev eğlence ortamı oluşturmak isteyenlerin olmazsa olmazı ses sistemidir. Akustik bir ses ortamı yaratmak seyir zevki açısından da çok önemlidir. Ses bizi filmin veya o an ilgilendiğimiz aktivitenin içerisine sürükler ve daha fazla haz almamızı sağlar. Dolayısıyla ses sistemini de projeksiyon malzemeri listesine ekleyebiliriz.


Projeksiyon Malzemeleri

Projeksiyon Perdesi
Askı Aparatları
Projeksiyon Kabloları
Lambalar

Popüler Kategoriler

İş & Eğitim Amaçlı
İş ve Eğitim Amaçlı Projeksiyon cihazları
Ev Sineması Projektörleri
Ev sineması için Projeksiyon cihazları
Profesyonel Modeller
Profesyonel Projeksiyon cihazları
Kablosuz Wi-Fi & Miracast
Kablosuz Projeksiyon cihazları
Lazer Işık Kaynaklı
Lazer Projeksiyon cihazları
Kısa Mesafeden Yansıtma
Kısa Atımlı Projeksiyon cihazları
4K Ultra HD
4k ultra hd Projeksiyon cihazları
3D (Üç Boyutlu)
3D üç boyutlu Projeksiyon cihazları
Mini Led Ürünler
Mini Led Projeksiyon cihazları


whatsapp icon facebook icon twitter icon